Kupno mieszkania

Re: Kupno mieszkania

Postprzez Adix » 24 marca 2017, o 15:15

zieww napisał(a):Witam
Mam pytanie czy ktoś oglądał już, mieszkanie?
Dowiedziałem się, że w następnym tyg. przymierzają się do rozdawania kluczy.
Noo i właśnie zaczynają się moim zdaniem schody, ponieważ proponuje Wszystkim obejrzeć dokładnie mieszkanie...
U mnie dziury w schodach, przy drzwiach wejściowych dziura w posadzce, krzywe okna na poddaszu, nigdzie kątów prostych nie ma. Drzwi wejściowe nie mają zaślepki widać śruby. W suficie śruby, tynk jeszcze raz do naciagniecia, w większości źle tynk zrobiony dokładnie na kątach, brak puszek i nie wiadomo gdzie kable idą :) w WC odpływ zatynkowany, parapet krzywy źle zrobiony, w kuchni kratki plus kontakt krzywo zamontowany, pety leżały w mieszkaniu.
Ogólnie powiedział bym, że nie przyłożył się jak myślicie jak nie przyjmę mieszkania to czy cześć rzeczy poprawia.?

Do umowy deweloperskiej powinieneś mieć załączoną dokumentację opisującą normy.
Jeśli jakakolwiek z usterek te normy przekracza to masz prawo żądać naprawy i nie ma tu znaczenia czy deweloper "może poprawi"... Ma taki obowiązek!
Trudno mi powiedzieć jak w chwili obecnej wyglądają umowy i czy różnią się od tych, które zawierane były wcześniej przy odbiorach pierwszych etapów więc musisz poczytać.
Generalnie trochę powaliłeś mnie listą rzeczy do poprawek... u mnie też kilka było ale to raczej drobiazgi w porównaniu do Twojego opisu. Nie potrafię powiedzieć na pewno ale chyba została wymieniona ekipa budowlana wykonująca etapy 5 i 6... Może cięcia kosztów wychodzą w postaci fuszerki na mieszkaniach? Tylko spekuluję... ;)

Pozdr.
A.
Adix

Postprzez » 24 marca 2017, o 15:15

Re: Kupno mieszkania

Postprzez nekt » 2 grudnia 2017, o 12:47

Na gumtree ogłaszają wolne mieszkania w tym budynku, a na stronie dewelopera wszystkie w nim są na czerwono. Ktoś tu pisał że czerwone oznaczają sprzedane. Może mi ktoś napisać jak dużo mniej więcej mieszkań jest jeszcze niesprzedanych i czy wśród nich są jakieś na parterze? Na razie nie chcę do nich dzwonić żeby nie nękali mnie telefonami.
nekt

Postprzez » 2 grudnia 2017, o 12:47

Poprzednia strona

Powrót do VI ETAP - Budynek A2